| Typ chemie | lepidla na parkety, dřevo a vícevrstvou podlahu |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | béžová |
| Typ balení | tuba |
| Broušení / leštění | 24–48 hod. |
| Pochůznost | 24–48 hod. |
| Pracovní čas | 20 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | Cca. 600 g/m2 při aplikaci pomocí vytlačovací pistole a vzdálenosti pruhů 8 cm |
| Hmotnost | 0,6 kg |
LEPIDLO PRO PŘESNOU APLIKACI NA PARKETY A LAMINÁTOVÉ PODLAHY
STAUF SPU 425 je ideální lepidlo pro přesné a rovnoměrné dávkování za účelem fixace parketových nebo laminátových podlah k perforovaným prvkům zvukové izolace. Výrobek je balený v praktické plastové klobáse pro použití s nábojovou pistolí.
Aplikace a výkon
Technické vlastnosti
Šetrnost k životnímu prostředí
Rozsah použití
Vhodný také pro
* Podléhá schválení výrobce.
Spotřeba

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.