| Typ chemie | lepidla na parkety, dřevo a vícevrstvou podlahu |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | hnědá |
| Typ balení | kýbl |
| Broušení / leštění | 24 hod. |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Pracovní čas | 30 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | cca 1,15 kg/m2 |
| Hmotnost | 18 kg |
ELASTICKÉ JEDNOSLOŽKOVÉ HYBRIDNÍ LEPIDLO PRO RYCHLÉ A SPOLEHLIVÉ LEPENÍ
Díky své elasticitě a mechanickým vlastnostem je tento výrobek obzvláště vhodný pro všechny běžné typy vícevrstvých dřevěných podlah. Lepení lze provádět bez dodatečného penetrování. Použitím tohoto výrobku lze ušetřit čas i energii.
Aplikace a výkon
Technické vlastnosti
Šetrnost k životnímu prostředí
Rozsah použití
Spotřeba
Vydatnost

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.