Společnost ACARA

Produkty
ACARA

Výroba
ACARA

Individuální
úpravy

Český
výrobek

Školení

 

Vítejte ve společnosti ACARA

 

Společnost Acara Praha s.r.o. byla založena v roce 1999 s cílem vyrábět a dodávat na trh kvalitní stavební a podlahové lišty za příznivou cenu. Od té doby se společnost dynamicky rozvíjí, rozšiřuje svůj sortiment a celkově zvyšuje svůj rozsah působnosti. V současnosti má provozovnu na Praze 10, kde ve své prodejně vystavuje zboží na ploše 1000m2. Vyškolení a po všech stránkách špičkově připravení profesionálové zde nejen prodávají lišty, stavební chemii, izolace a separace a mnoho dalšího, ale zároveň poskytují fundované poradenství. Společnost je centralizovaná v Praze, odkud efektivně zásobuje trh v celé České republice, Slovenské republice a v zemích na Balkánském poloostrově. Zásluhou funkčního systému přepravy zboží se Acara může chlubit velice rychlou obsluhou všech koncových zákazníků.

Firma zároveň využívá veškerých výhod, které nabízí volný trh a bezcelní prostor Evropské unie, a proto je schopna velice rychle dodat jakékoliv nabízené zahraniční výrobky. Acara jakožto výrobce vlastních lišt zároveň zastupuje špičkové zahraniční značky, jako jsou Dural, Schlüter, Emac, Salag nebo Ardex, jejichž produkty nabízí za velice dobrou cenu. Právě zastoupení těchto špičkových výrobců s celosvětovou působností je jedním z důkazů kvalitní práce, zkušeností a pověsti Acary.

 

 

NAŠE MISE

 

Náš tým přibližně 50 lidí i s výrobou Vám pomůže s radami a opatřeními v otázkách aplikační technologie, přímými dodávkami na staveniště a individuálními dotazy, ale taky osobně a kompetentně v terénu přímo u Vás. Těšíme se na Vaše dotazy a spolupráci.

 

NAŠE VIZE

 

ACARA PRAHA, s.r.o. je nejen přední český výrobce lišt, ale taky kombinuje vysokou kvalitu produktů, férové ceny a perfektní dodací podmínky. Tohle vše i prostřednictvím různých exkluzivních zastoupení světových značek, jakými jsou ISOMAT, STAUF, VELOSIT a DL CHEMICALS, ale také našich vlastních značek, jako jsou například FLOOR CONCEPT nebo MAXX CHEMIE, přirozeně se slibem záruky testovaného systému. Také samozřejmě můžete vybírat i z mnoha inovativních produktů od renomovaných výrobců, jako jsou SIGMA nebo SCHLUTTER a optimalizovat své pracovní procesy na staveništi i v kanceláři, protože vše vyřešíme za Vás.

 

Mezníky

 

2020 – Vlastní výroba - rozšíření o profilování, ohraňování, automatizace balení
2019 – Expediční a výrobní sklad v Litomyšli, nové prodejny Litomyšl
2018 – Otevření nové prodejny ACARA PLUS v Čestlicicích
2017 – Založení ACARA Slovakia s.r.o. a vytvoření administrativního centra
2016 – Spuštění realizační sekce
2015 – Rozšíření prodejny na Praze 10
2011 – Otevření nové prodejny na Praze 10

2006 – Reorganizace společnosti, centralizace v Praze
2004 – Otevření pobočky v Opavě
2002 – Otevření pobočky v Černé Hoře
2001 – Výrobní závod
1999 – Založení společnosti

 

Slovo majitele

 

Zdá se až neuvěřitelné, že Vám v této dynamické době mohu představit naši společnost, která již 22 let působí v oblasti stavebnictví. Jsem nadšen, že právě v těchto dospívajících letech firmy Vám, našim úžasným zákazníkům, můžeme posloužit produkty, zkušenostmi, inovacemi a někdy i šálkem dobré kávy.

Nikdy jsem takto veřejně neuváděl, co v kostce znamená „ACARA“. A právě dnes toto napravuji. ACARA = TRADICE. Tradiční dodavatel, výrobce a poskytovatel poradenství v oblasti specializovaného stavebnictví.

Naším krédem a posláním je následující:

  • Poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší produkty a služby v ideální ceně. Jsme připraveni stále se zdokonalovat a vyhovět Vašim novým potřebám. Neustále vytváříme nové trhy, nové možnosti a tím i zakázky. Učíme své zákazníky pracovat s moderními a stále dokonalejšími produkty. Seznamujeme s novými trendy.
  • Předáváme svým zákazníkům to nejlepší z nás a tím napomáháme jejich růstu.
  • Děkuji Vám všem – našim úžasným zákazníkům – kteří nám vkládáte svou důvěru a projevujete svá přání. My je vždy rádi splníme. Tím se zdokonalujeme a rosteme spolu s Vámi.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies