STAUF REPAMED Rychlá a snadná oprava dutin pod parketami transparentní, 50 ml

STAUF REPAMED Rychlá a snadná oprava dutin pod parketami transparentní, 50 ml

Kód202100026
1 210 Kč s DPH 1 000 Kč bez DPH
Skladem 1ks
Přepravní společností:úterý 30.11
Balení: 1 ks
Parametry
Typ chemielepidla na parkety, dřevo a vícevrstvou podlahu
VýrobceStauf
Účelpodlaha
Barvatransparentní
Typ balenítuba
Účel 1podlaha
Spotřeba / vydatnostV závislosti na velikosti dutin
POLYURETANOVÉ LEPIDLO PRO RYCHLOU A SNADNOU OPRAVU DUTIN POD PARKETAMI Dodává se připravené k použití v praktické injekční stříkačce. Se STAUF Repamed jsou opravy dutin pod parketami výjimečně snadné. Lehce pěnivé PU lepidlo působí jako ideální pomůcka pro vyplňování dutin. Individuální parketové proužky lze rychle a přehledně upevnit na místo.

Ověřeno zákazníky Heuréka

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.

Naše recenze

PopisKvalita ACARAKe stažení

Školení ACARA

Naučíme Vás pracovat s naším sortimentem!

Jak se pracuje s jednotlivými materiály nebo jak správně použít stavební chemii? To Vás naučíme na ACARA školeních. V jednotlivých blocích se budeme zabývat správným zacházením s materiály které Vám nabízíme – budeme probírat jednotlivé produktové systémy, skladby produktů nebo výhody jejich použití – vždy tak dosáhnete perfektních výsledků. Školit Vás bude kvalifikovaný personál, který má za sebou řadu let zkušeností a pod jejich dohledem si navíc můžete vše sami vyzkoušet.

Budeme se na Vás těšit,
Tým ACARA

VÍCE O ŠKOLENÍ