Nivelační systém

Nivelační systém na obklady a dlažbu

Nivelační systém ACARA je produktem české výroby. Je určen k vyrovnávání dlaždic o tloušťce 3-12 mm a dodržení stejné spáry o velikosti 1-5 mm po celé ploše pokládky. Systém na obklady a dlažbu představuje efektivní řešení pro vyrovnání dlaždic. Jeho aplikace je snadná a rychlá, systém je vhodný jak pro profesionální obkladače, tak i pro domácí kutily. Použitím systému odpadá nutnost využití standardních distančních křížků pro obklady.

VÝHODY NAŠEHO SYSTÉMU

  • česká výroba
  • kvalitní materiál
  • snadná a rychlá manipulace
  • náhrada za klasické distanční křížky
  • na obklady i dlažbu

Představení nivelačního systému ACARA

Nivelační systém ACARA se skládá z jednotlivých nářadí - spon, klínků a kleští. Vše lze objednat najednou i samostatně. Lze tak libovolně doplňovat položky, které je třeba. Nivelační nářadí je snadno aplikovatelné a instalace dlaždic a obkladů je tak daleko rychlejší a přesnější. Navíc klínky se dají použít opakovaně a klesají tak náklady na opakované použití systému. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jejich odolnost je tak vhodná pro každý projekt. Systém je vyráběný v ČR a je tak zaručena dobrá skladová dostupnost. Navíc je nivelační nářadí je cenově dostupné, takže představuje skvělý poměr mezi kvalitou a cenou.

Vyrovnání funguje na jednoduchém principu: Po nanesení lepidla na podklad se spony vloží pod pokládané dlaždice, a to na každou jejich stranu. Následně se do otvoru spon umístí klínky, které se rukou nebo nářadím zasunou a dle potřeby se vyrovnají sousední dlaždice do roviny. Po vytvrdnutí lepidla se spony s klínky odstraní odkopnutím či kladívkem. Klínky je možné použít opakovaně.

Vyberte si velikostní varianty nivelačních spon a klínků a k tomu si objednejte kleště. Máte tak kompletní nivelační systém pro obklady a dlažby a vše Vám přijde najednou. Navíc si můžete vybrat z různých velikostí balení - u spon a klínků od 100 do 4000 ks. Vše tak můžete objednat v dostatečném množství, aby vám v průběhu projektu nedošly zásoby.

Spotřeba klínků a spon

Přehledná tabulka spotřeby spon na 1 m2. Vše závisí na velikosti dlaždic - více na doprovodném obrázku se srovnávací tabulkou:

Způsob použití nivelačního nářadí

Jednoduchá instalace i odstranění spon i klínků pomocí kleští a vše bez nutnosti dalšího speciálního nářadí. Vše snadno a rychle. Klínky můžete použít opakovaně a šetříte tak náklady!