






| Produkt | páska |
| Barva elox | - |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 50 m |
| Délka | 50 m |
| Šířka | 120 mm |
| Výrobce | DURAL GmbH & Co.KG |
| Floppy trim - ohebná | Ne |
| Hmotnost | 2.34 kg |
Profesionální tkaninová těsnicí páska s preformovanými prefabrikovanými částmi (uvnitř rohů, vnějších rohů, stěnových a podlahových manžet) vyrobená z polyesterové pásky s těsným opletem jako podkladový materiál s elastickou a roztažitelnou gumovou podšívkou nanesenou uprostřed - voděodolná, odolná vůči stárnutí, snadno použitelná s dobrým ukotvením na okrajích povrchového těsnění pro bezpečné utěsnění.

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.