



















| Produkt | manžeta |
| Barva PVC | modrá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 120x120 mm |
| Délka | 0,12 m |
| Šířka | 120 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.015 kg |
Těsnicí páska je vodotěsná a odolná proti stárnutí. Díky centrálně umístěné expanzní zóně má vysokou příčnou pružnost a je zvláště snadno použitelná, protože tato zóna usnadňuje její ohýbání a tím i její vložení do rohů. Zvýšená příčná pružnost je také výhodná v aplikacích, které jsou vystaveny deformacím, jako je pokles, vychýlení nebo tepelné namáhání.

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.