STAUF VPU 155 S Polyuretanová penetrace do 3,5% vlhkosti medová, 11 kg

STAUF VPU 155 S Polyuretanová penetrace do 3,5% vlhkosti medová, 11 kg

Kód202100055
6 053 Kč s DPH 5 003 Kč bez DPH
550 Kč/kgs DPH
Skladem > 20kg
Přepravní společností:úterý 30.11
Balení: 11 kg
Balík: 11 kg
Paleta: 660 kg
Parametry
Typ chemiepenetrace
VýrobceStauf
Účelpodlaha
Barvamedová
Typ baleníkanystr
Účel 1podlaha
Čas schnutí30–45 min. při 20 °C
Další vrstvacca 2 hod. při 20 °C
Spotřeba / vydatnostcca 150 g/m2 (1. vrstva), cca 250 g/m2 (2. vrstva)
Hmotnost11 kg
RYCHLESCHNOUCÍ POLYURETANOVÝ ZÁKLADNÍ NÁTĚR PRO SPOLEHLIVÉ NANÁŠENÍ NA POTĚRY SE ZBYTKOVOU VLHKOSTÍ Velmi rychleschnoucí základní nátěr pro použití při obsahu zbytkové vlhkosti do 3,5 % na savých podkladech a pro použití před plněním, jakož i před přímým spojením s reaktivními pryskyřičnými lepidly. Může se také použít pro lepení vysoce savých a nedostatečně pevných podkladů.

Ověřeno zákazníky Heuréka

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.

Naše recenze

PopisKvalita ACARAKe stažení

Školení ACARA

Naučíme Vás pracovat s naším sortimentem!

Jak se pracuje s jednotlivými materiály nebo jak správně použít stavební chemii? To Vás naučíme na ACARA školeních. V jednotlivých blocích se budeme zabývat správným zacházením s materiály které Vám nabízíme – budeme probírat jednotlivé produktové systémy, skladby produktů nebo výhody jejich použití – vždy tak dosáhnete perfektních výsledků. Školit Vás bude kvalifikovaný personál, který má za sebou řadu let zkušeností a pod jejich dohledem si navíc můžete vše sami vyzkoušet.

Budeme se na Vás těšit,
Tým ACARA

VÍCE O ŠKOLENÍ