| Typ chemie | lepidla pro vinyl, PVC a lino |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | kýbl |
| Čas odvětrání | 5–15 min. |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Pracovní čas | 5–25 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | Průměrně 300 g/m2 |
| Hmotnost | 14 kg |
LEPIDLO PRO MOKRÉ EFEKTIVNÍ A SPOLEHLIVÉ LEPENÍ VŠECH BĚŽNÝCH TYPŮ PODLAH Z PVC A LVT
STAUF D 5 je spolehlivou volbou pro všechny běžné instalace PVC podlah. Jeho velmi nízká spotřeba zaručuje efektivitu Vašeho projektu. Dlouhá doba tvrdnutí umožňuje flexibilní práci bez stresu.
Aplikace a výkon
Technické vlastnosti
Šetrnost k životnímu prostředí
Rozsah použití
Vhodný také pro
Spotřeba
Vydatnost

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.