| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Účel | dlažba, obklad |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Barva elox | stříbro |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 3 m |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim - ohebná | Ano |
| Hmotnost | 0.262173 kg |
| Účel 1 | dlažba |