| Produkt | lišta |
| Tvar | Z |
| Materiál | hliník |
| Účel | dlažba |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 10 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA,s.r.o. |
| Hmotnost | 0.23 kg |
Lišta SP19/2 je profil vyrobený pro ochranu hrany schodu a zároveň tak, aby zabránil uklouznutí nohou z nášlapní stupnice schodu. Tato lišta je vyrobena z hliníku v různých úpravách a je vhodná k použití v soukromých i komerčních vnitřních prostorách.