| Produkt | vnější růžek |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | C |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva elox | - |
| Barva laku | RAL1015 - jasmín |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 8 mm |
| Šířka | 8 mm |
| Výška | 8 mm |
| Pro výšku dlažby | 8 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.008 kg |