| Typ | obklad |
| Třída | Promo |
| Rozměr | 30x30 cm |
| Design | imitace betonu |
| Barva | bílá |
| Rektifikace | Ano |
| Mrazuvzdornost | Ne |
| Tloušťka | 10 mm |
| Povrchová úprava | mat |
| Velkoformát | Ne |
| Protiskluz | Ano |
| Listelo/dekor | Ano |
| Hmotnost | 3 kg |
Dekor, který oživý Váš interiér i exteriér z kolekce Surface . Jednotlivé pásky ve formátu 5,5x3 cm vytvoří mozaikový efekt.