| Typ | obklad |
| Třída | Trendy |
| Rozměr | 30x60 cm |
| Barva | bílá |
| Rektifikace | Ano |
| Mrazuvzdornost | Ne |
| Tloušťka | 9,5 mm |
| Povrchová úprava | lesk |
| Velkoformát | Ano |
| Protiskluz | Ne |
| Listelo/dekor | Ne |
| Hmotnost | 16.6667 kg |
Bílý obklad v lesklé povrchové úpravě, který je vhodný pro kombinaci s dekorem Triangle nebo Rhombus. Skvěle ladí například s dlažbou v designu dřeva nebo betonu. Jeho použitím dosáhnete vytvoření jednoduché a nadčasové koupelny.