| Typ | obklad |
| Třída | Trendy |
| Rozměr | 30x60 cm |
| Rektifikace | Ano |
| Mrazuvzdornost | Ne |
| Tloušťka | 8,5 mm |
| Povrchová úprava | lesk |
| Velkoformát | Ano |
| Protiskluz | Ne |
| Listelo/dekor | Ne |
| Hmotnost | 20 kg |
Série Easy je obklad v přírodních barvách ve formátu 30x60 cm. Tyto barvy můžete kombinovat a dosáhnete nadčasový design.