| Typ chemie | hydroizolace |
| Výrobce | MAXX |
| Exteriér | Ano |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | kýbl |
| Spotřeba / vydatnost | 1,6 – 2,0 kg/m2 při tl. 1,0 – 1,5 mm ve dvou nátěrech |
| Zpracovatelnost | 40-60 min, po namíchání při 20 °C a 65 % rel. vlhkosti |
| Hmotnost | 20 kg |
MAXX HYDROIZOLACE POD TERČE je dvousložkový hydroizolační nátěr určený pro vytvoření nepropustné bezešvé hydroizolační vrstvy pod dlažby, které se kladou za sucha na terče. Zajišťuje plynulý odtok vody při dešťových srážkách a chrání před protečením a průsakem vody do konstrukce. Tato hydroizolace je použitelná také proti stékající i tlakové vodě v interiéru i exteriéru, pod keramické obklady a dlažby, na sádrokartonové stěny, omítky a beton, při provádění koupelen, bazénů, venkovních teras, balkonů apod.