| Typ chemie | hydroizolace |
| Výrobce | ISOMAT |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | pytel |
| Čas schnutí | 1 hod. při 20 °C |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Spotřeba / vydatnost | 2-4 kg/m2 (v závislosti na savosti podkladu) |
| Zpracovatelnost | 1 hod. |
| Hmotnost | 20 kg |
CEMENTOVÁ HYDROIZOLACE
Tuhá cementová hydroizolační stěrka. Vodotěsná a odolná proti negativnímu tlaku vody. Vhodná k izolaci spodní stavby a vodních nádrží. Lze ji použít také k dodatečné vnitřní izolaci sklepů proti průsaku vody zvenčí. Odzkoušená jako systém ochrany povrchu betonu dle EN 1504-2.

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.