| Typ chemie | designové akrylové stěrky |
| Výrobce | ISOMAT |
| Účel | podlaha, stěny |
| Barva | bílá |
| Typ balení | kýbl |
| Spotřeba / vydatnost | 1,8 kg/m2/mm tloušťky vrstvy |
| Tloušťka vrstvy | 0,5 mm |
| Hmotnost | 15 kg |
AKRYLOVÝ PASTOVITÝ DEKORATIVNÍ NÁTĚR NA PODLAHY, STĚNY A VESTAVĚNÝ NÁBYTEK
Dekorativní pastovitá akrylová směs pro použití jako vyrovnávací a vrchní vrstva pro podlahy, stěny, schodiště a vestavěný nábytek. Vytváří hladký estetický vzhled podobný jako u mikrocementu. Má vysokou odolnost proti oděru a mechanickou pevnost. Vhodná pro aplikace vyžadující odolnost vůči vibracím, jako jsou substráty vyrobené ze sádrokartonových nebo cementových desek, vyhřívaných podlah, kovových povrchů atd. Certifikovaná podle NN 1504-2 a klasifikovaná jako povlak pro povrchovou ochranu betonu. Certifikace CE. K dispozici v bílé nebo vybrané barvě z barevné tabulky ISOMAT COLOR SYSTEM.

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.