| Typ | dlažba |
| Třída | Trendy |
| Rozměr | 60x120 cm |
| Design | imitace betonu |
| Barva | šedá |
| Rektifikace | Ano |
| Mrazuvzdornost | Ano |
| Tloušťka | 9 mm |
| Povrchová úprava | mat |
| Velkoformát | Ano |
| Protiskluz | Ano |
| Listelo/dekor | Ne |
| Hmotnost | 20 kg |
Parker nabízí variaci formátů: 30x60 cm, 60x60 cm, 60x120 cm, 90x90 cm, 120x120 cm, 120x270 cm. S protiskluzem. Výhodou této nadčasové série je propojení celého vašeho interiéru a exteriéru s 2 cm ve formátu 60x60 cm a 60x120 cm s protiskluzem.Parker můžete využít jak na dlažbu, tak i obklad.