| Typ | dlažba |
| Třída | Trendy |
| Rozměr | 33x33 cm |
| Design | imitace kamene |
| Rektifikace | Ne |
| Mrazuvzdornost | Ano |
| Tloušťka | 8,5 mm |
| Povrchová úprava | mat |
| Velkoformát | Ne |
| Protiskluz | Ano |
| Listelo/dekor | Ne |
| Hmotnost | 20 kg |
Dlažba je vhodná do exteriéru. Svým protiskluzem R11 splní Vaše požadavky.
Série obsahuje schodový profil ve formátu 33x33 cm nebo 33x120 cm.
Série Milan je ideální na schodiště. Design kamene a velký formát schodovek vytvoří moderní exteriér.