| Typ | dlažba |
| Třída | Exclusiv |
| Rozměr | 60x120 cm |
| Design | imitace kamene |
| Barva | šedá |
| Rektifikace | Ano |
| Mrazuvzdornost | Ano |
| Tloušťka | 9,5 mm |
| Povrchová úprava | mat |
| Velkoformát | Ano |
| Protiskluz | Ano |
| Listelo/dekor | Ne |
| Hmotnost | 20 kg |
Série Context je dlažba v jemném designu kamene. Design otevřený přírodě, kde se žije venku i uvnitř s kreativitou a představivostí.