Lišty pro dodatečné uchycení

 

 

Široká paleta dilatačních lišt a profilů vyrobených z kvalitního PVC, nerezu nebo hliníku. Tyto prvky jsou neocenitelným řešením nejen pro větší stavební projekty, ale i pro ty menší. S pevnou instalací pod obklad, dlažbu či jiný povrch zaručujeme, že naše dilatační lišty budou plnit svůj účel na sto procent. 

Pro dosažení maximální funkčnosti a estetického vzhledu je možné volit vhodnou vložku z polyuretanu nebo gumy, která je nabízena v širokém spektru barevných provedení. Tímto způsobem vytvoříte nejen praktické, ale také vizuálně působivé zakončení pro vaše projekty. S našimi dilatačními lištami a profily získáváte nejen prvotřídní kvalitu, ale také možnost individuálního přizpůsobení vašim potřebám.

 

0 produktů

K čemu slouží dilatační lišta?

Dilatační lišta má klíčovou funkci při řešení dilatačních spár mezi různými povrchy či materiály v interiéru i exteriéru. Slouží k absorbování pohybu a tepelných změn, které by mohly vést k deformacím či prasklinám. Tím zajišťuje dlouhodobou stabilitu a estetický vzhled, čímž chrání podlahu či povrchy a zároveň přidává estetický prvek do prostoru.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies