VZOREK - Vinylová podlaha SPC Floor Yutra, dub kanadský

VZOREK - Vinylová podlaha SPC Floor Yutra, dub kanadský

KódVZ-YA0031
82,9 Kč s DPH 68,5 Kč bez DPH
Ext. sklad (dodání 14 dní)
Přepravní společností:4.7.
Balení: 1 ks

SPC Yutra, dub kanadský

SPC vinylová podlaha Yutra, dub kanadský
Výprodej více než 5m²
957 Kč s DPH791 Kč bez DPH
Parametry
Hmotnost0.2 kg

Pokud chcete mít opravdu jistotu, že se vybraný dekor bude hodit do Vašeho interiéru nebo projektu, objednejte si tento vzorek podlahy.

SPC vinylová podlaha v dekoru Dub kanadský se snadnou instalací systémem Click.

Vinylové podlahy Yutra jsou vyrobeny z nového materiálu SPC. Je to zkratka pro kamenné plastové kompozitní vinylové podlahy. SPC je luxusní vinylová podlaha, který kombinuje vápenec a stabilizátory a vytváří tak extrémně odolné jádro. Jejich nášlapná vrstva činí 0,5 mm!

Vinylová podlaha SPC je odolná proti vlhkosti. Díky své vrchní vrstvě se vyznačuje vyšší odolností proti oděru a poškození a je nehořlavá. Tyto podlahy jsou vhodné jak pro domácí, tak i komerční použití. SPC podlahy mají ochrannou UV vrstvu pro barevnou stálost. Další výhodou SPC podlah Yutra je, že jsou vhodné pro podlahové vytápění.

Díky své kvalitě, vzhledu a snadné pokládce i údržbě jsou skutečným favoritem moderních interiérů. Nabízíme je v dřevěných a kamenných dekorech.

SPC ikonkaSPC ikonkaSPC ikonkaSPC ikonkaSPC ikonkaSPC ikonka

normy 2


SPC = Kamenné plastové kompozitní vinylové podlahy. SPC jsou považovány za upgradovanou verzi umělých vinylových podlah. Tuhá podlaha SPC se odlišuje od ostatních typů vinylových podlah svou jedinečně odolnou vrstvou jádra. Hlavním obsahem jádra SPC je prášek z přírodního kamene(až 65%), PVC pryskyřic (25%) a stabilizátorů (10%), které jsou namíchané podle přesné receptury. Jedná se o evoluci a vylepšení běžných luxusních vinylových podlah (LVT). Jádro pak poskytuje neuvěřitelně stabilní základnu pro každou podlahovou lamelu. Jakmile jsou podlahy nainstalovány, vypadají jako jakékoli jiné umělé vinylové podlahy, přičemž jádro je zcela skryto uvnitř.

Každé prkno SPC podlahy je složeno z těchto vrstev:
Nášlapní vrstva: Tato průhledná vrstva je nahoře. Poskytuje odolnost proti poškrábání a skvrnám a snadno se udržuje v čistotě.
Vinylová vrstva: Tato vrstva poskytuje dekorace pro prkno. Barvy a vzory se tisknou na vinyl.
SPC vrstva: Toto je husté, vodotěsné jádro pro prkno vyrobené z přírodního vápencového prášku, polyvinylchloridu a stabilizátorů. Poskytuje tuhost a stabilitu prkna.

Popis