VINYL Floor Concept KING 2.5 lepená

VINYL Floor Concept KING 2.5 lepená

Kód0393756
Varianty
Dekor
Balení: 1 ks
Parametry
VýrobceVinyl floor concept
Lepené vinylové podlahy VINYL Floor Concept mají mnoho výhod. Snadno se udržují a čistí, jsou také pevné a odolné proti opotřebení. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vhodné do vlhkých prostor. Vinylové podlahy vynikají nízkým kročejovým hlukem a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. Vinylové podlahy k lepení jsou vhodné do všech místností v bytě. Důležitá je rovina podkladu.Vyberete si z mnoha prémiových dekorů, které se hodí do každého interiéru - ať už jde o kuchyň, obývací pokoj nebo ložnici. Přijďte si prohlédnout naše značkové vinylové podlahy k nám na prodejny! Věříme, že budete spokojeni s výběrem. Tento produkt je s dekorem Amsterdam.

Nejlepší řešení pro každý vinyl

Velkoformátové vinylové podlahy Vinyl Floor Concept KING jsou nejlepším řešením v kombinaci s lepidlem STAUF D50. Vlákny vyztužené disperzní lepidlo na PVC podlahy je ideální volbou pro vysokou rozměrovou konzistenci podlahových krytin. Vše skladem!

Vybrat podlahu

Ověřeno zákazníky Heuréka

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.

Naše recenze

PopisPodrobnosti