ACARA CB rohož s kartáčovou vložkou
ACARA CB rohož s kartáčovou vložkou
ACARA CB rohož s kartáčovou vložkou

ACARA CB rohož s kartáčovou vložkou černá, 17 mm, 15 mm

KódAARWCB 170-02
Varianty
BarvaVýškaVýška nosného profilu
15 007 Kč s DPH 12 402 Kč bez DPH
Ext. sklad (dodání 14 dní)
Přepravní společností:15.5.
Balení: 1 m²
Parametry
Hmotnost5 kg
VýrobceACARA
Barva02 - černá
Vložkakartáčová vložka
Výška17 mm
Výška nosného profilu15 mm

ROHOŽ S KARTÁČOVOU ČISTICÍ VLOŽKOU

Rohože s kartáčovou čisticí vložkou jsou určeny pro vnitřní i vnější použití (čisticí zóna 1+2) a odstraňují hrubé nečistoty z obuvi. Profily jsou spojeny lanky z nerezové oceli. Tyto rohože jsou navrženy pro vstupy se standardní i extrémní zátěží (pěší přechody, pojezdy nákupními či paletovými vozíky – dle výšky a profilu). Vysoká odolnost vůči vlhkosti, korozi a teplotním změnám. Montáž do připraveného stavebního lůžka nebo volně položené včetně náběhové lišty.

Certifikát Český výrobek

V roce 2019 – přesně 20 let po vzniku firmy – jsme získali osvědčení „ČESKÝ VÝROBEK“. Za dobu našeho působení na trhu jsme ušli kus cesty – zvýšili jsme počet zaměstnanců, rozšířili sortiment a také postavili kompletní výrobu. Osvědčení tak představuje uznání práce všech, kteří se podílí na výrobě v Litomyšli, pracují na centrále v Praze i v jednotlivých prodejnách a skladech. Pro udělení certifikátu jsme museli splnit celou řadu kritérií, ale díky němu máte jistotu, že veškerá naše produkce je z České Republiky a skutečně kvalitní.

Další informace

Ověřeno zákazníky Heuréka

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.

Naše recenze

PopisPodrobnosti