| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu, krycí |
| Materiál | nerez |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 40 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 40 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim - ohebná | Ne |
| Hmotnost | 1.49 kg |
| Využití | obklady, zeď |