VZOREK - Vinylová podlaha SPC FLOOR CONCEPT click CEMENT GREY

VZOREK - Vinylová podlaha SPC FLOOR CONCEPT click CEMENT GREY

KódVZ-ACM-SPC4009
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH
Skladem > 5ks
Přepravní společností:22.7.
Balení: 1 ks

SPC Floor Concept cement grey, 4,5 mm

Vinylová podlaha SPC Floor Concept cement grey, 4,5 mm
Ext. sklad (dodání 14 dní)
2 071 Kč s DPH1 711 Kč bez DPH
Parametry
VýrobceACARA PRAHA s.r.o.
Hmotnost0.3 kg

Pokud chcete mít opravdu jistotu, že se vybraný dekor bude hodit do Vašeho interiéru nebo projektu, objednejte si tento vzorek podlahy.

SPC = Kamenné plastové kompozitní vinylové podlahy. SPC jsou považovány za upgradovanou verzi umělých vinylových podlah. Tuhá podlaha SPC se odlišuje od ostatních typů vinylových podlah svou jedinečně odolnou vrstvou jádra. Hlavním obsahem jádra SPC je prášek z přírodního kamene(až 65%), PVC pryskyřic (25%) a stabilizátorů (10%), které jsou namíchané podle přesné receptury. Jedná se o evoluci a vylepšení běžných luxusních vinylových podlah (LVT). Jádro pak poskytuje neuvěřitelně stabilní základnu pro každou podlahovou lamelu. Jakmile jsou podlahy nainstalovány, vypadají jako jakékoli jiné umělé vinylové podlahy, přičemž jádro je zcela skryto uvnitř.

Každé prkno SPC podlahy je složeno z těchto vrstev:
Nášlapní vrstva: Tato průhledná vrstva je nahoře. Poskytuje odolnost proti poškrábání a skvrnám a snadno se udržuje v čistotě.
Vinylová vrstva: Tato vrstva poskytuje dekorace pro prkno. Barvy a vzory se tisknou na vinyl.
SPC vrstva: Toto je husté, vodotěsné jádro pro prkno vyrobené z přírodního vápencového prášku, polyvinylchloridu a stabilizátorů. Poskytuje tuhost a stabilitu prkna.
Předem připevněná podložka: Tato vrstva je vyrobena z pěny EXPE, která poskytuje zvukovou izolaci a odpružení.

PopisKe stažení