











| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, vanová |
| Materiál | PVC |
| Barva elox | - |
| Barva PVC | bahama |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 5 mm |
| Délka | 1,85 m |
| Celková šířka | 15 mm |
| Výška | 5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Samolepicí | Ano |
| Floppy trim - ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.146 kg |

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.