AKZENT EASY CLEAN lak základní čistící prostředek bezbarvá, 1 l

AKZENT EASY CLEAN lak základní čistící prostředek bezbarvá, 1 l

KódAKZENT52
574 Kč s DPH 474 Kč bez DPH
Ext. sklad (dodání 14 dní)
Přepravní společností:úterý 28.12
Balení: 1 ks
Parametry
VýrobceStauf
ZÁKLADNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK Základní čisticí prostředek s neionogenními povrchově aktivními látkami, na dřevěné podlahy, vícevrstvé dřevěné podlahy, laminátové podlahy, PVC, linoleum a plasty. Ideální pro odstranění silného znečištění a vrstev ošetřovacích přípravků nebo vosku. Univerzálně použitelný. Ředitelný vodou. Vynikající čisticí účinek. Vhodný pro použití na čištění podlah u strojů.

Ověřeno zákazníky Heuréka

O kvalitě našich produktů i služeb se denně přesvědčují tisíce lidí. Kompletním zákaznickým servisem, vlastní výrobou, poradenstvím a finálním dodáním ve stanovené lhůtě stále dokazujeme, že nákup u nás je správnou volbou a skvělým poměrem ceny a výkonu. Více se dočtete v recenzích našeho e-shopu.

Naše recenze

PopisKvalita ACARA

Školení ACARA

Naučíme Vás pracovat s naším sortimentem!

Jak se pracuje s jednotlivými materiály nebo jak správně použít stavební chemii? To Vás naučíme na ACARA školeních. V jednotlivých blocích se budeme zabývat správným zacházením s materiály které Vám nabízíme – budeme probírat jednotlivé produktové systémy, skladby produktů nebo výhody jejich použití – vždy tak dosáhnete perfektních výsledků. Školit Vás bude kvalifikovaný personál, který má za sebou řadu let zkušeností a pod jejich dohledem si navíc můžete vše sami vyzkoušet.

Budeme se na Vás těšit,
Tým ACARA

VÍCE O ŠKOLENÍ